Krwawa kłótnia małżonków

21 kwietnia, 2011

Wojna domowa
5 kwietnia w Cieninie Kolonii doszło do kłótni małżonków. Żona w przypływie emocji dźgnęła swojego męża nożem. Wcześniej mąż, 25- letni Dariusz K. dotkliwie pobił żonę Magdalenę i złamał jej nos.

WCieninie Kolonii mieszkańcy niechętnie dzielą się informacjami na temat państwa K. Jak to często bywa – nikt o niczym nie wie. Nie wiadomo więc czy kłótnie młodego małżeństwa trwały od dawna, czy może to był pierwszy poważny konflikt. Obrażenia, które małżonkowie sobie zadali są poważne.

Mężczyzna musiał przejść operację by jego życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. A jak to się stało? 5 kwietnia w godzinach wieczornych, w Cieninie Kolonii (gmina Słupca) doszło do sprzeczki małżeńskiej. Wywiązała się szarpanina, podczas której żona nożem ugodziła męża w brzuch i rękę. Wcześniej mężczyzna kilkakrotnie pięściami uderzał kobietę, w wyniku czego złamał jej nos. Pokrzywdzonym w sprawie został uznany 25-latek, który przewieziony do słupeckiego szpitala musiał przejść operację.

Jego 24-letnią żonę osadzono w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratora. Policjanci ustalili, że para tego wieczora spożywała alkohol. Po przeanalizowaniu materiałów prokuratura postawiła kobiecie zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Za czyn wskazywany art.156 par.1 pkt. 2 kodeks karny przewiduje karę od 1 roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *