Ksiądz dziekan przeszedł operację!

12 września, 2012

Kilka lat temu ksiądz dziekan przeszedł operację biodra. Wstawiono mu endoprotezę. Po pierwszej operacji przechodził kurację w sanatorium. Po powrocie z tej rehabilitacji nie czuł się jednak najlepiej. Intensywne ćwiczenia nie przyniosły zamierzonych efektów.

Temat biodra wrócił po jakimś czasie. Ksiądz odwiedzał kolejnych lekarzy, którzy w ostatnim czasie stwierdzili, że miał silny stan zapalny wokół wszczepionej endoprotezy. To wymagało kolejnej operacji, na którą udał się w II połowie sierpnia.

„Jutro (we wtorek) wracam już do domu. Czeka mnie trzy miesiące chodzenia o kulach i oszczędny tryb życia.” – powiedział nam dziekan Hieronim Szczepaniak.

Na pytanie czy niedługo wróci już do pracy w parafii odpowiedział: „Jeśli tak to z dużą oszczędnością. To będzie czas gdzie będę więcej siedział, leżał niż chodził. Czeka mnie również długa rehabilitacja.”

Ksiądz Dziekan dziękuje wszystkim za modlitwę i wsparcie. „Dziękuje wszystkim ludziom dobrej woli” – kończy ks. Hieronim. Dziekan do poniedziałku przebywał w bydgoskim szpitalu wojskowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *