Leśni dilerzy

Czy Strzałkowo jest narkotykową stolicą powiatu?
30 listopada, 2011
Czy Strzałkowo jest narkotykową stolicą powiatu?
Czy Strzałkowo jest narkotykową stolicą powiatu?

Czy Strzałkowo jest narkotykową stolicą powiatu?
Parkingi, zagajniki, odludzia – takie miejsca najczęściej wybierają dilerzy narkotykowi lub też klienci zainteresowani tymi nielegalnymi używkami. W gminie Strzałkowo po raz kolejny policjanci złapali grupę młodych ludzi z narkotykami. Narkotyki schowane były… w lesie.

24 listopada w Wólce, na parkingu leśnym, policjanci z Posterunku Policji w Strzałkowie zatrzymali, podczas rutynowej kontroli drogowej, czterech mężczyzn, których podejrzewali o posiadanie narkotyków. W trakcie przeszukania samochodu, którym podróżowali zatrzymani, funkcjonariusze ujawnili środki odurzające w postaci marihuany.

Prowadzone przez policjantów czynności doprowadziły do ujawnienia w lesie kolejnej, ukrytej partii narkotyków. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 15 g zielonego suszu roślinnego, torebki plastikowe do pakowania narkotyków, lufki do ich palenia.

Cały artykuł w „Gazecie Słupeckiej”

  1. Gratulacje !! Wszyscy mozemy spac spokojniej, kolejni gangsterzy usunieci z naszej okolicy

  2. Śmiechu warte … 15 gramów -sukces Policji …, marycha to bardzo dobry środek na uśmierzeniu bólu … i nie tylko …

  3. ale jaja jak berety! takie cis to można znaleśc gdzie kol wiek. a tak w ogóle to policja ma jakiejś zajedzie a nie siedzenie na pupie he he

  4. Smieszne, moim zdaniem 15g to jest nic, a marihuana to środek przeciwbólowy bardzo dobry nie ukrwyam że jak mnie ząb bolał i były kolejki do dentysty to sam paliłem i naprawde pomagało!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *