Maciej Kusz zastąpi komendanta Zbigniewa Malinę?

7 czerwca, 2016

Jak podaje portal WRC z Wągrowca w kilku komendach w naszym województwie szykują się zmiany i to na stanowiskach kierowniczych. Według wągrowieckiego portalu zastępca komendanta KPP w Wągrowcu ma objąć ster w słupeckiej komendzie.

Jak podaje portal WRC zmiany planowane są na drugą połowę czerwca. Postanowiliśmy zatem zapytać, czy prawdą jest, że mł. insp. Maciej Kusz ma zastąpić na stanowisku komendanta KPP w Słupcy insp. Zbigniewa Malinę.

W słupeckiej komendzie, co pewnie zrozumiałe sprawy nikt nie chce komentować. Podobnie sytuacja przedstawia się w Wągrowcu, gdzie mł. insp. Maciej Kusz piastuje obecnie stanowisko zastępcy komendanta.

,,Wszelkie sprawy kadrowe należą do komendy wojewódzkiej. Na dzień dzisiejszy nic takiego nie jest zatwierdzone, żadne decyzje personalne nie zostały podjęte, więc zostaje tak jak jest” – słyszymy od tamtejszego rzecznika prasowego.

Z naszym pytaniem zwracamy się zatem do Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, która wydaje tego typu decyzje. Od mł. asp. Macieja Święcichowskiego z zespołu prasowego usłyszeliśmy, że – ,,Na ten moment sprawy nie możemy komentować. W Komendzie Wojewódzkiej nie ma podpisanego w tej sprawie żadnego rozkazu”.

Jak podaje portal WRC z Wągrowca sprawa ma się rozstrzygnąć już wkrótce. Czy zatem w słupeckiej komendzie szykują się zmiany? Wszystko zależy od Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu i jej rozkazów. Jedno jest pewne – jeśli tak się stanie, Słupca będzie musiała pożegnać cenionego i szanowanego komendanta Malinę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *