Michał Pyrzyk ponownie burmistrzem

22 listopada, 2010
Wybory Samorządowe 2010
Wybory Samorządowe 2010

W Gminie Słupca: Grażyna Kazuś 77,13% – Andrzej Kin 22,87%. Pleśniak i Orchowski powalczą w drugiej turze, bo nikt nie prognozował takiego wyniku wyborów w gminie Lądek.

Jerzy Kasznia, wójt gminy Lądek, który rządził od ponad 20 lat przegrał w pierwszej turze z Arletą Pleśniak i Włodzimierzem Orchowskim. Grześkowiak wygrał w cuglach. Szkudlarek ponownie burmistrzem. Ponad 85% poparcia dla Tylmana. Pryka i Hendrysiak w II turze.

Szczegółowe informacje o wyborach samorządowych we wszystkich gminach powiatu słupeckiego we wtorkowej Gazecie Słupeckiej.

 1. Chwasty rosną zazwyczaj dziko na polu uprawnym, łące, pastwisku itp. Chwasty często produkują nasiona zdolne do długotrwałego przebywania w stanie spoczynku. Pozostają one w tym stanie, póki nie zostaną wystawione na działanie światła lub na przykład nie nastąpi uszkodzenie ich łupiny. Dzięki temu chwasty mogą kiełkować, np. w świeżo zaoranej ziemi. Tej ziemi.

 2. Ups! Przeglądarka Google Chrome nie mogła się połączyć ze stroną slupca.pl
  Spróbuj ponownie wczytać: slupca. pl
  Dodatkowe sugestie:
  Uzyskaj dostęp do kopii strony slupca. pl w pamięci podręcznej
  Przejdź do slupca. com. pl
  Szukaj w Google:

 3. ostatnio słyszałem , że Kurier Słupecki jest: „aktywnym członkiem sgl” – czy może mi ktoś napisać, co to jest sgl, od kiedy są członkiem i na czym polega ich aktywność?

 4. serdecznie gratulje panu mikolajewskiemu bardzo dobrego wyniku:) bylo blisko panie jerzy… 😀

 5. Tak Tak było blisko razem wszyscy kandydaci byli blisko 30 %. Ciekawe ,że p Mikołajewski jest charakterologicznie podobny do Jarka Kaczyńskiego , plują a on mówi że pada, przegrywa wszystko co można a on mówi ,że „prawie ” wygrał i podobne banialuki opowiadają 😛

 6. Gratulacje Dla Pana M.Pyrzyka!!!! JEST PAN NAJLEPSZYM BURMISTRZEM JAKIEGO SŁupca do TEJ PORY MIAŁA !!!!!!!!!

 7. GRATULACJE p.PYRZYK!!!!!! jednak ludzie wiedza kogo wybrac i kto jest dobrym gospodarzem dla Słupcy!!!!

 8. a ja mam pytanie,po jakiego czorta oprócz Burmistrza potrzebny nam Wójt,w sąsiedniej Wrześni jest tylko Burmistrz i rządzi miastem i gminą,a u nas podwójna administracja miejska i gminna,tacy jesteśmy bogaci.

 9. Września jest gminą miejsko wiejską, natomiast administracyjnie Słupca jest miastem i osobno gminą wiejską. Zatem we Wrześni jest urząd miasta i gminy i jeden wlodarz a a Słupcy są 2 urzędy i 2 włodarzy. To już „wyżej” zadecydowali – nie na szczeblu samorządowym. Nam pozostaje się tylko dostosować do istniejących przepisów.

 10. Słupca mniejsze miasto od Wrześni a ma dwie administracje kogoś tam u góry ładnie pokręciło.Istotnie nam pozostaje tylko dostosować się do istniejacych przepisów i ponosić koszty utrzymywania dwóch urzędów i to ma się nazywać samorządem chyba narzuconym.Szkoda że takiego potworka nie ma jeszcze Zagórów.

 11. super… Pan Pyrzyk wygrał wybory i ma wszystkich w tyłku… Słupca jak zawsze w zimie nie przejezdna… skandal!!! ul Traugutta to lodowisko… super mamy władze :/

 12. sam wez sie do roboty i odgarniania sniegu !!! ludzi juz na prawde po….. nie wiedziałam ze burmistrz za zjawiska atmosferyczne na swiecie tez jest odpowiedzialny ….

 13. jak jesteśmy samorządni tzn ze sami się rządzimy to przeprowadzmy referendum i zadajmy społeczeństwu pytanie,czy chcą utrzymywać ze swoich podatków dwie administracje tzn miejską i wiejską czy też chcą jednej jak to jest we Wrześni.Jeżeli społeczeństwo opowie się że chce jednej to te gminną czapę zlikwidować a to co oni teraz robia przekazać obecnej administracji miejskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *