Muszkieterowie w Słupcy

2 marca, 2010
Intermarché
Intermarché

Kolejny market jesienią
Grupa Muszkieterów zamierza otworzyć w Słupcy supermarket spożywczy Intermarché. Powstanie on przy ul. Berlinga. Prace przy budowie rozpoczną się już za miesiąc, czyli pod koniec marca. „W sklepie o powierzchni 1100 m2 zatrudnienie znajdzie około 50 osób. Otwarcie planujemy w trzecim kwartale 2010 roku. Niestety, na dzisiaj nie jestem w stanie podać dokładnej daty.

Osoby zainteresowane zatrudnieniem prosimy o śledzenie ofert pracy w miejscowym Urzędzie Pracy. Zazwyczaj rekrutację rozpoczynamy 2 miesiące przed otwarciem sklepu” – poinformował nas Bartłomiej Tarłowskip.o. kierownika Dyrekcji Komunikacji i Informacji.

  1. Lidl, 2x Polo, Netto, Tesco, Twój Market, Biedronka! Oszaleje! W takim tempie to za kilka lat będzie przypadał 1 market na 1 osobę (oczywiście w przenośni)! Szpitale budujcie a nie markety!

  2. Co nam szkodzi niech budują, z tych pieniędzy czyli podatków jakie markety będą płacić to może i na szpital coś kapnie.Swoją drogą robi się ciasno,prędzej czy póżniej jakiś się wykruszy -stawiam na Tesko,jako najgorsze.

  3. Markety budują ,a bałagan przy nich jak nie wiem co . A o miejsca parkingowe kto się zatroszczy . Miejsc pracy tez nie przybywa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *