Napad z bronią w ręku?!

15 maja, 2011
Napad z bronią w ręku?!
Napad z bronią w ręku?!

2 maja w godzinach wieczornych (ok. 19.50) dwóch zamaskowanych mężczyzn sterroryzowało dwie ekspedientki orchowskiego sklepu Jagoda, grożąc im najprawdopodobniej pistoletem. Łupem napastników padła niewielka ilość gotówki i papierosy.

CHWILE GROZY EKSPEDIENTEK
To co przeżyły w ciągu tych kilku minut ekspedientki sklepu spożywczo – przemysłowego Jagoda, to wrażenia jakich nie życzy się nikomu. Ogromny strach, obawa o własne życie i bezpieczeństwo, niepewność kolejnych sekund…

Gdy do sklepu weszło dwóch mężczyzn ubranych na czarno, w kominiarkach na głowach, wymachując przedmiotem przypominającym pistolet i żądając wydania gotówki, przerażone kobiety bez namysłu wykonały polecenia, chroniąc własne zdrowie i życie. Napastnicy po otrzymaniu łupu oddalili się w kierunku Różanny, gdzie najprawdopodobniej czekał na nich samochód.

POLICJA PROSI O POMOC
Sprawą rozboju natychmiast zajęła się Komenda Powiatowa Policji w Słupcy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupcy. Śledztwo w sprawie powyższego rozboju na ul. Powstańców Wielkopolskich w Orchowie trwa. Policja zwraca się z prośba o pomoc w ujęciu sprawców.

Osoby, które w tym czasie znajdowały się w okolicy miejsca zdarzenia lub inne osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców, czy posiadające informacje mogące ukierunkować prowadzone postępowanie proszone są o kontakt telefoniczny pod podanymi numerami telefonicznymi słupeckiej komendy: 63 274 12 70, 63 274 12 11 lub telefonem alarmowym 997.

Możliwy jest też kontakt osobisty w KPP w Słupcy przy ul. Poznańskiej 13 lub w jednostce policji najbliższej miejsca zamieszkania. Policja gwarantuje zachowanie anonimowości dla zgłaszających się osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *