Potrzeba „świeżej myśli”!

3 listopada, 2010

Wybory samorządowe 2010 już niebawem. Zakończył się obecnie czas rejestracji kandydatów do rad gmin, miast i powiatu słupeckiego. Partie, stowarzyszenia i osoby prywatne, które zgłaszały swoich kandydatów na radnych opracowują strategie wypromowania kandydata z jak najlepszej strony, by to ich człowiek został radnym na kadencje 2010 -2014 r.

Te wybory rządzą się jednak swoimi prawami. Po doświadczeniach, jakie miałem okazję zaobserwować, będąc radnym obecnej kończącej się kadencji Rady Powiatu w Słupcy i jako przedstawiciel wyborców z Miasta Słupca, mam na ten temat swoje zdanie. Radni partii rządzącej od 12 lat naszym powiatem w większości to renciści i emeryci, ze średnią wieku 56,2 lata. Podobnie jest z kandydatami wystawionymi na następną kadencję 2010 – 2014 r. Tu także prym wiodą kandydaci z partii rządzącej, co może świadczyć o przywiązaniu do władzy i wierności ideałom partii.

Cały felieton tutaj »

 1. Otwarty atak tylko skonsoliduje ludzi PSL-u. Zatem Pańskie działanie nie będzie skuteczne. Szkoda.

 2. Pan Mikolajewski na swojej stronie ma cenzurke:) nie wsyztskie komenty sie pojawiaja:P bravo!!!

 3. A ja myślę, że odwrotnie. Pod sztandarem Mikołajewskiego zjednoczą się wszyscy przeciwnicy psl i na niego zagłosują

 4. do „slupczanin” zapewne jesteś jego wrogiem a byłeś przyjacielem… i teraz ładujesz we własne byłe gniazdo

 5. lepiej mieć Mikołajewskiego za burmistrza niż Pyrzyka! czy co gorsza Kobosową, czy Banaszaka (nie wspomne o Plesińskiej)- Mikołajewski ma łeb na karku i wie o czym gada! I to nie hydra jak PSL, że zetniesz łepetynę a na jej miejsce wyrasta kilka następnych – GŁOSUJCIE NA MIKOŁAJEWSKIEGO! dla mnie nie ma lepszego kandydata

 6. i tak mikolajewski wygra i jak wyzej mlody pyrzyk nie jest dobrym kandydtaem na kolejna kadencje ludzie spojrzcie na oczy!!!!

 7. do „Młodszy” ktoś musi przyatakować, bo żeden z kandydatów na burmistrza tego nie zrobi… a dlaczego? to chyba pisać nie muszę, jak ktos jest w temacie, to wie w czym rzecz

 8. Poprzednio p. J. Bartkowiak wołał aby skończyć z psl-owską furmanką. Furmanka przeistoczyła się w dorożkę a może nawet w karetę. Po obecnym podobnym działaniu p. Mikołajewskiego – słupecki PSL rozwinie skrzydła jeszcze bardziej. Szkoda.

 9. Do kolegi „crew”:
  Jeszcze w życiu nie czytałem takiej ilości merytorycznych argumentów. Winszuję.

 10. Do kolegi „rk”:
  Wręcz zachęcam i namawiam kolegę do głosowania na Pana Jerzego Mikołajewskiego. Swój powinien głosować na swego.

 11. swój po na swego to prawda ty nie jesteś zbyt rozgarnięty ,więc głosuj na Mikołajewskiego lol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *