Przez remonty zniszczył samochód

26 lipca, 2011
Groźna dziura na Kopernika
Groźna dziura na Kopernika

Groźna dziura na Kopernika
Do naszej redakcji zgłosił się mieszkaniec gminy Zagórów zbulwersowany sytuacją panującą na ulicy Kopernika w Słupcy. Remont tej drogi wielu kierowcom przysparza bólu głowy. Łukasz Kaczmarek z Huty Łukomskiej dodatkowo będzie musiał ponieść koszta naprawy auta. Czy ktoś zwróci mu pieniądze za poniesione szkody?

W środę około godziny 10 Łukasz Kaczmarek, jadąc ulicą Kopernika nie spodziewał się, że może przytrafić mu się taki przypadek. Ruch tego dnia na remontowanej ulicy był spory, a prace drogowe utrudniały swobodne poruszanie się po jezdni.

„Przede mną jechał jakiś samochód i nie było widać, że na drodze coś jest nie tak. Była odkryta studzienka. Nie zauważyłem, że to wieko wystaje. Najechałem kołem, wieko odbiło i uderzyło prosto w samochód. Ktoś powinien zapłacić mi za to odszkodowanie. Remont takich uszkodzeń będzie trochę kosztował.” – mówi wzburzony Łukasz Kaczmarek.

Na miejsce została wezwana policja. Funkcjonariusze poradzili mężczyźnie, żeby udał się do właściciela drogi, który powinien mieć fundusze na takie odszkodowania.

Jak dowiedzieliśmy się od Dariusza Nowickiego z zespołu prasowego słupeckiej policji: „Mężczyzna najechał na studzienkę, przy której uniosła się pokrywa. Uszkodził tym samym swój samochód. Na miejsce został wysłany patrol policji, została sporządzona dokumentacja.”

Cały artykuł w „Gazecie Słupeckiej”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *