PSL ponownie nagrodzony

6 lutego, 2010
PSL ponownie nagrodzony
PSL ponownie nagrodzony

Zarząd powiatowy PSL w Słupcy zajął drugie miejsce w klasyfikacji województwa wielkopolskiego pod względem działalności i osiągnięć jeśli chodzi o miniony rok. – To już kolejne nasze wyróżnienie i puchar, który przywozimy do Słupcy.

Jest to efekt naszej systematycznej i ciężkiej pracy, którą wykonujemy zespołowo, działając razem dla dobra naszego regionu – podsumował poseł na Sejm RP, a jednocześnie prezes zarządu powiatowego PSL w Słupcy Eugeniusz Grzeszczak. Słupecką organizację ludowców wyprzedziła jedynie instancja z Ostrzeszowa, stało się tak jedynie ze względu na wynik z wyborów do Parlamentu Europejskiego, gdzie powiat ostrzeszowski odnotował 46% poparcie dla kandydatów PSL.

Klasyfikacja punktowa została sporządzona w oparciu o ocenę prowadzonej dokumentacji, przyrostu członków, podejmowanych inicjatyw czy wspomnianych już wyników wyborczych.

– Wiele ciepłych słów usłyszeliśmy o obchodach 20-tej rocznicy śmierci Stefana Korbońskiego, którą tak uroczyście obchodziliśmy w kwietniu z udziałem prezesa ludowców Waldemara Pawlaka i profesora Władysława Bartoszewskiego, przyjaciela z lat młodzieńczych kolegi Stefana. Doceniane są także organizowane przez nas Powiatowe Spotkania z Folklorem, akcje charytatywne, Święta Ludowe czy też zwykła codzienna działalność, którą na różnych szczeblach z myślą o naszych mieszkańcach realizujemy – dodaje Eugeniusz Grzeszczak.

Plany słupeckich ludowców na ten rok są równie ambitne. – Nie zamierzamy spocząć na laurach, a wręcz przeciwnie zamierzamy równie aktywnie uczestniczyć w życiu naszego regionu tak by życzliwość i normalność w polityce były jak najbardziej wyczuwalne – podsumowuje lider PSL powiatu słupeckiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *