Rozbój na stacji w Słupcy

28 listopada, 2010

9 listopada w Słupcy na jednej ze stacji paliw doszło do rozboju. Dwaj nieznani mężczyźni weszli do sklepiku przy stacji i zażądali wydania pieniędzy. Otrzymali tylko 400 złotych, właściciel kilka chwil przed zdarzeniem zabrał utarg z całego dnia.

Śledztwo w sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Słupcy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupcy. Do rozboju doszło 9 listopada w godzinach wieczornych w Słupcy na ul. Wspólnej. Do pomieszczenia stacji paliw na ul. Wspólnej weszli nieznani sprawcy i po sterroryzowaniu pracownicy zabrali z kasy niewielką kwotę pieniędzy (około 400 złotych).

Po napadzie mężczyźni uciekli. Za popełnienie tego typu przestępstwa kodeks karny przewiduje karę od 2 do 12 lat pozbawienia wolności. Policja szuka świadków, którzy mogliby pomóc w odnalezieniu przestępców.

„Osoby, które w tym czasie znajdowały się w okolicy miejsca zdarzenia lub inne osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców, czy posiadające informacje mogące ukierunkować prowadzone postępowanie proszone są o kontakt telefoniczny pod podanymi numerami telefonicznymi słupeckiej komendy: 63 274 12 70, 63 274 12 71, 63 274 12 77 lub telefonem alarmowym 997. Możliwy jest też kontakt osobisty w KPP w Słupcy przy ul. Poznańskiej 13 w pokoju nr 27 lub w jednostce Policji najbliższej miejsca zamieszkania. Gwarantujemy zachowanie anonimowości dla zgłaszających się osób.” – apeluje Marlena Kukawka, oficer prasowy słupeckiej policji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *