Skazany za gwałcenie dziewczynki

27 grudnia, 2011

Finał bulwersującej sprawy
W środę 21 grudnia w słupeckim Sądzie Rejonowym zakończyła się sprawa przeciwko Waldemarowi W. i jego konkubinie. Parę skazano za zwyrodniałe czyny. Sprawa toczyła się za zamkniętymi drzwiami.

Waldemar W. został oskarżony o gwałcenie i molestowanie seksualnie córki swojej konkubiny. 44-latek trafił do aresztu w połowie ubiegłego roku. Wszystko po interwencji kuratora, który zauważył niepokojące zachowanie w domu Waldemara W. 16-letnia dziś córka konkubiny Waldemara W. opowiedziała, że od 2007 do 2008 roku była gwałcona przez partnera jej mamy. Według ustaleń prokuratury Waldemar W. zmuszał 12-letnią wtedy dziewczynkę do różnych czynności seksualnych.

Cały artykuł w „Gazecie Słupeckiej”

  1. to napiszcie jaki wyrok dostał!!!
    Uważam, że minimum 10 lat dostanie!
    Chyba , że sędzia nie ma dziecka!!! iserca

  2. a ja sie ciebie ziom zapytam, czy znasz ta sprawe i wiesz o co tu chodzi? piszesz, ze koles powinien 10 lat dostac…
    facet mial wczesniej rodzine wychowal dorosle corki, nigdy nie bylo z niczym problemu. zadal sie z marginesem, poznal zla kobiete. nie chcial jej w czyms ustapic i go udupila. dziecko nastawione przez mame bylo przesluchiwane i mowilo to co mama kazala. mama w tym czasie juz jest zabrzuszona z innym… nie wydawajmy oceny, jak nie znamy sprawy. latwo jest kogos usadzic. a sad idzie na latwizne, tym bardziej, jesli kogos nie stac na adwokata.

  3. A ja też pytam Ciebie Ziom co Ty masz do powiedzenia w tej sprawie? Nie znasz sprawy a wypowiadasz się tak jakbyś to Ty był pierwszoplanowym obserwatorem! powiem Ci tylko tyle, z całego serca życzę Ci żebyś w jak najszybszym czasie przechodził takie samo piekło jakie przechodzi Waldemar W. i Jego rodzina! Życzę Ci aby podstawie głupich pomówień bez żadnych dowodów wpakowano Cię na 1,5 roku do aresztu! Zobaczymy jak wtedy będziesz śpiewał!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *