Skorumpowani policjanci…?!

8 czerwca, 2011
Wszczęto postępowanie
Wszczęto postępowanie

Obywatele Litwy złożyli donos rzucający złe światło na służby mundurowe pracujące na naszym terenie.
Z tego co się dowiedzieliśmy, Litwini zarzucają policji autostradowej zachowanie korupcjogenne. Informacje o tym zdarzeniu dotarły do nas w sobotę 4 czerwca. Do poniedziałku czekaliśmy, by potwierdzić czy ta wiadomość jest prawdziwa. Rzecznik słupeckiej policji Marlena Kukawka wyjaśniła nam, że policja autostradowa nie podlega pod Komendę Policji Powiatowej w Słupcy. Bezpośrednimi przełożonymi policjantów pracujących w Sługocinie jest Komenda Wojewódzka.

„Mi o sprawie nic nie wiadomo, jedynie rzecznik wojewódzki może coś powiedzieć w tym temacie.” – powiedziała nam Marlena Kukawka. Zgodnie z radą w poniedziałkowy ranek zadzwoniliśmy do zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Tam również okazało się, że nikt nie wie o całej sprawie.

„Nie mam żadnych informacji na ten temat. Jeśli jest to początek postępowania będziemy wiedzieć coś później. O takim zdarzeniu do tej pory nikt nas nie informował.” – powiedziała nam Joanna Śmierzchalska z Komendy Wojewódzkiej Policji.

Cały artykuł w „Gazecie Słupeckiej”

  1. odwalcie się od policjantów,to jest nasza policja to są nasi chłopcy a nie jakieś tam komunistyczne milicjanty z Marlenki Kukawki też się proszę nie naśmiewać że powiedziała Mi,chyba wszyscy powinni zrozumieć to słowo.

  2. nasi nasi a dzieciaków na motorach co sie po ul. Berlinga i Traugutta scigaja jakos ochoty do pionu sprowadzic nie maja, co za policjanci kiszka i popierdułka jakas a nie policjanci ! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *