Śmierć na drodze. Przejechał leżącego?

1 marca, 2012

21 lutego w Kątach (gmina Słupca) doszło do wypadku drogowego, który okazał się tragiczny w skutkach. Samochód osobowy przejechał mężczyznę leżącego na jezdni. Krzysztof Cz., mieszkaniec Kątów, poniósł śmierć na miejscu.

„Na zewnątrz panują zmienne warunki pogodowe. Wahania temperatur w ciągu dnia i nocy, niskie ciśnienie, mokra lub oblodzona nawierzchnia utrudniają jazdę, a opady atmosferyczne ograniczają widoczność. Policjanci apelują o rozważną i ostrożną jazdę!” – tak brzmi apel słupeckich policjantów po zdarzeniu w Kątach.

21 lutego w tej miejscowości, tuż przed godziną 20.00, doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem pieszego. Kierujący samochodem osobowym mieszkaniec gm. Zagórów najechał na leżącego na jezdni mężczyznę.

„Pieszy – 50-letni mieszkaniec gm. Słupca – poniósł śmierć na miejscu zdarzenia. Zwłoki zabezpieczono do sekcji. Kierowca samochodu był trzeźwy.” – informuje nas rzecznik prasowy słupeckiej policji.

Feralnego dnia Krzysztof Cz. wyszedł z domu około godziny 15, po obiedzie. Miał wrócić za godzinę. Tak się jednak nie stało. Jego matka nie chciała, by w ogóle wychodził z domu. Kilka godzin później, gdy zrobiło się już ciemno, matka 50-letniego Krzysztofa postanowiła go szukać. Na drodze migotały światła samochodów ratunkowych. Kilkaset metrów od domu Krzysztofa Cz. ruch był wstrzymany.

Fot: KP PSP Słupca
Więcej w „Gazecie Słupeckiej”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *