Tajemnicza śmierć kobiety. Zwłoki w samochodzie

31 stycznia, 2012

Ciało martwej kobiety znaleziono w aucie w jednej z miejscowości powiatu wrzesińskiego. Okazało się, że kobieta to mieszkanka Uścięcina – małej wsi na krańcu gminy Strzałkowo. Na ciele widoczne były ślady pobicia. Biegły ustala bezpośrednią przyczynę zgonu kobiety.

ŚLEDZTWO TRWA
O sprawie dowiedzieliśmy się czytając „Wiadomości Wrzesińskie”. Tam jeden z dziennikarzy próbował wyjaśnić jak doszło do śmierci Mieczysławy S. (56 l.). Tomasz Szternel rozmawiał ze znajomymi kobiety, oraz mężczyzną, który usłyszał zarzuty jej pobicia i nie udzielenia pomocy. Dziś nikt, prócz służb śledczych, nie chce z nami o sprawie rozmawiać. 16 stycznia przed godziną 10, wrzesińscy policjanci udali się na wezwanie. Zgłoszenie dotyczyło ciała martwej kobiety znajdującego się w samochodzie.

Jak mówi nam Krzysztof Szcześniak, rzecznik prasowy wrzesińskiej policji: „Wezwanie otrzymaliśmy 16 stycznia około godziny 9:30 od Centrum Powiadamiania Ratunkowego ponieważ najpierw na miejsce dotarła karetka. CPR poinformował nas, że na miejscu stwierdzono zgon kobiety. Nasze służby na miejscu dokonały oględzin samochodu i zwłok. Prokurator zarządził wezwanie biegłego medyka sądowego. Zwłoki zabezpieczono do przeprowadzenia sekcji, sprawą zajmuje się wrzesińska prokuratura. O hipotezach na temat śmierci denatki może mówić jedynie Prokurator Rejonowy.”

Cały artykuł w „Gazecie Słupeckiej”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *