Tajemnicze samobójstwa nastolatków

24 stycznia, 2012

15-latka i 16-latek popełnili samobójstwo. Dzień po dniu.
Początek roku w Pyzdrach zdecydowanie należy do tragicznych. W ubiegły piątek (20.01) na stadionie zawarciańskim znaleziono ciało 15-letniej dziewczyny. Następnego dnia samobójstwo we własnym domu popełnił 16-letni chłopak.

Wpiątek dotarła do nas wieść, że w Pyzdrach, w tragiczny sposób, zmarła 15-letnia dziewczyna, uczennica miejscowego gimnazjum. Rano wyszła do szkoły. Po kilku godzinach jej ciało zostało znalezione na stadionie zawarciańskim. Mężczyzna, który znalazł zwłoki dziewczynki natychmiast powiadomił o tym fakcie policję. Wezwano również prokuraturę. Jak powiedział nam rzecznik prasowy wrzesińskiej policji Krzysztof Szcześniak: „W godzinach dopołudniowych…

Cały artykuł w „Gazecie Słupeckiej”

 1. Kupiłem w poniedziałek „Głos” a we wtorek „Słupecką” i wyglądają tak samo… Co to – kopiuj wklej?

  1. Ja czytałam i się zdecydowanie różni, choć tematy podobne. Poza tym kto kupuje Głos? Trzecia i najgorsza gazeta pod każdym względem, oczywiście to nie jest tylko moje zdanie

   1. głos kupuje tylko rodzina pewnego posła gienka. No bo skoro pierworodny jest tam redaktorem naczelnym to trza kupowa. to taka nowa gazeta wybiórcza michnyka w wersji ludowłej. a ja myslalam ze slupecka czy kurier są słabe, po przeczytaniu tamtej to i same reklamy w slupeckiej lub kurierze są mocne. smutne ale prawdziwe.

 2. ja kupuje slupecka juz okolo 12 rok i nikt mnie nie namowi na taki twor fantasy jak glos czy kurier nawet w piecu nie chca sie palic

 3. jak poniedziałkowy głos wygląda tak jak wtorkowa słupecka to ja jestem TW Sławek

  1. By chcieli, żeby Głos wyglądał jak Słupecka-raczej nigdy do tego nie dojdzie Zapowiedzieli w pierwszych numerach, że nie będzie krwi, sensacji, zabójstw, morderstw, gwałtów (dokładnie nie pamiętam) itd. A co mają? Minęli się z prawdą, żeby nie napisać dobitniej jak potraktowali nas czytelników.

 4. Patrzę na Głos i przypomina mi się scena ze Shreka, jak podskakujący osiołek krzyczał: „Wybierzcie mnie, wybierzcie mnie”

 5. Niestety Głos ma poparcie samorządu. Wystarczy, że tatuś naczelnego pogrozi z Warszawy palcem i już samorząd wie, gdzie dawać wszystkie newsy, strażacy wiedzą kogo w pierwszej kolejności informować o wypadkach itd. Życie ludzi takich jak Grzeszczak junior można porównać do gry: wpisze kod na pieniądze(czyli tatuś da), założę jakiś biznes a jak się nie uda to wrócę do ostatniego save`a i zacznę od nowa.

 6. Chyba jednak Głos trochę namieszał w Słupcy. Redaktor Kuriera chwalił sie ostatnio swoimi wynikami sprzedaży więc posłuchałem. Sprawdzam regularnie jak im sprzedaż maleje w ostatnich miesiącach. Podaję dla zainteresowanych: wrzesień – 3245 październik – 2968 listopad – 2777. Jak widać tendencja malejąca, ciekawe jakie będą dane za grudzień?????

  1. Jak tak dalej pójdzie i tendencja sie utrzyma (między 200-300 spadek) to za kilka miesięcy już ich na rynku nie będzie

 7. Czytając te komentarze nasuwa mi się tylko slogan z koszulek znanej firmy „I see dead haters”…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *