Zbierają pieniądze na leczenie i rehabilitację małej Wiktorii

10 stycznia, 2021

Zbiórkę na leczenie swojej córki cierpiącej na otwarty rozszczep kręgosłupa, wodogłowie, a także przepuklinę oponowo-rdzeniowaną zorganizowali mieszkańcy naszego powiatu.

– Wiktoria urodziła się 30 lipca 2020 roku z otwartym rozszczepem kręgosłupa, przepukliną oponowo-rdzeniową, współistniejącym wodogłowiem, pęcherzem neurogennym oraz niedowładem kończyn dolnych. W drugiej dobie po porodzie przeszła operacje zamknięcia przepukliny oponowo-rdzeniowej oraz została wszczepiona zastawka komorowo-otrzewnowa. Po ponad 3 miesiącach została wypisana do domu.  Wiktoria musi być pod stałą opieką lekarzy specjalistów takich jak: neurochirurg, urolog, neurolog, chirurg ortopeda, okulista, osteopata i nefrolog, ale także wymaga systematycznej rehabilitacji. Każdego dnia walczymy o lepsze jutro dla naszej córeczki, aby dorównała swoim rówieśnikom, a przede wszystkim by w przyszłości mogła być samodzielna.  Niestety koszty związane z rehabilitacją, wizytami lekarskimi oraz zaopatrzeniem medycznym i ortopedycznym są bardzo wysokie, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc dla naszej Wiktorii w walce o sprawność i samodzielność – informuje Roman Klimka, tata Wiktorii.

– Wszelkie wpłaty prosimy kierować na konto: FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ” ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 tytułem: 38283 WIKTORIA KLIMKA – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia. Darowizny można też wpłacać online  przez stronę: www.dzieciom.pl/podopieczni/38283 Na prośbę znajomych i ludzi dobrego serca, którzy nie mogą przekazać 1% podatku zorganizowaliśmy zbiórkę na leczenie i rehabilitację naszej Wiktorii – https://zrzutka.pl/wvjnwr Można też przekazać 1% podatku. Wystarczy w rozliczeniu rocznym wpisać: KRS: 0000037904, a w polu CEL SZCZEGÓŁOWY : 38283 WIKTORIA KLIMKA. Szanowni Darczyńcy, prosimy o wyrażenie zgody w formularzu PIT na przekazanie swoich danych OPP. Odbywają się też licytacje dla naszej córeczki – https://www.facebook.com/groups/703895510276740/

Dziękujemy za każdy nawet najmniejszy gest który pomoże Wiktorii – dodał tata Roman.

Na zdjęciu Wiktoria z mamą Andżeliką, tatą Romanem i bratem Jakubem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *