Znów drożej za autostradę

11 stycznia, 2011

Od 3 stycznia 2011 nastąpiła zmiana stawek za przejazd samochodów osobowych i ponadnormatywnych na autostradzie A2. Teraz kierowcy osobówek będą musieli zapłacić 13 złotych za przejazd przez jedną bramkę.

Nowe stawki weszły w życie o godzinie 6:25 w poniedziałek. Zmianie uległa stawka za przejazd płatnymi odcinkami A2 dla pojazdów kategorii I, czyli motocykli i pojazdów o dwóch osiach (samochody osobowe). Druga zmiana to cena za przejazd kategorii V – pojazdów ponadnormatywnych.

„Od 3 stycznia 2011 roku stawka za przejazd płatnymi odcinkami A2 Konin – Września, Września – Poznań i Poznań – Nowy Tomyśl dla pojazdów kategorii I wyniesie 13 PLN zaś dla pojazdów kategorii V 130 PLN za każdy odcinek osobno.” – informuje kierownictwo autostrady.

Do tej pory kierowcy osobówek płacili za przejazd 12 złotych. W związku z wyżej wymienioną zmianą stawek zmianie ulegają również ceny produktów rabatowych w obowiązującym na płatnym odcinku A2 programie rabatowym. Szczegóły dotyczące aktualnych cen produktów rabatowych znajdują się na stronach internetowych spółki Autostrad Eksploatacja SA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *