Zwłoki wyłowiono z Warty

28 listopada, 2017

W czwartek 16 listopada około godziny 10.00 przechodzień przy promie na Warcie w Sławsku odnalazł ciało mężczyzny. – Ciało znajdowało się przy brzegu rzeki, przy betonowym murku – powiedziała nam Adrianna Kuna, rzecznik konińskiej policji. Jak znalazł się w wodzie? Czy był to wypadek i kiedy doszło do tragedii? Wszystko ma wyjaśnić dochodzenie. Jak informuje nas oficer prasowy konińskiej policji Adrianna Kuna nadal trwają czynności wyjaśniające.

– Nie mamy żadnej hipotezy jak doszło do zgonu tego mężczyzny. Nie wiemy też w jaki sposób znalazł się w tym miejscu i czy do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie, czy był to nieszczęśliwy wypadek. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji zwłok, do której dojdzie w poniedziałek lub wtorek. Po sekcji gdy poznamy przyczyny śmierci będziemy mogli coś więcej powiedzieć o tym co wydarzyło się nad Wartą w Sławsku – mówi rzecznik policji z Konina.

Wiemy tylko, że zwłoki zostały zidentyfikowane przez rodzinę, a nad Wartą znaleziono ponad 50- letniego mężczyznę. – Mężczyzna był widziany dzień wcześniej, a więc do jego zgonu musiało dojść tuż przed znalezieniem zwłok – mówi Adrianna Kuna, oficer prasowy policji z Konina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *