Pierwsze zakupy w Czerwonej Torebce w Słupcy

Czerwona Torebka
Czerwona Torebka

Już 17 grudnia!
W sobotę, 17 grudnia, zostanie otwarty w Słupcy obiekt handlowy w ramach platformy dla handlu detalicznego Czerwona Torebka. Inwestycja jest zlokalizowana na Os. Niepodległości. Na pierwszych klientów czeka moc atrakcji w postaci upominków i rabatów cenowych.

Obiekt handlowy Czerwona Torebka w Słupcy to zespół lokali handlowo – usługowych, zlokalizowany w nowoczesnym, jednokondygnacyjnym obiekcie o powierzchni 588 mkw.


Od soboty, 17 grudnia, będzie można skorzystać z usług solarium „Moje Solarium”, a także zrobić zakupy m.in.: w Drogerii Aster, sklepie mięsnym Sufler oraz sklepie z artykułami wyposażenia domu Balbinka. Wszystkie lokale posiadają osobne wejścia. Dodatkowo do dyspozycji klientów oddano przestronny parking. Mamy nadzieję, że opracowana przez nas koncepcja obiektu oraz oferta handlowo-usługowa przypadną do gustu mieszkańcom Słupcy i okolic – mówi Paweł Ciszek, Dyrektor Działu Zarządzania i Komercjalizacji Grupy Czerwona Torebka.

Z okazji otwarcia obiektu, na klientów czekają promocje i rabaty cenowe sięgające nawet 80% oraz konkurs z nagrodami, w którym do wygrania są pamiątkowe upominki w postaci modnych zegarków Jelly Watch. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest posiadanie ulotki z kodem kreskowym. Mieszkańcy mogą ją znaleźć w swoich skrzynkach pocztowych, a także otrzymać na miejscu w trakcie uroczystości otwarcia. Ponadto między godziną 11:00 a 15:00 wszyscy goście będą mogli skosztować potraw z grilla.

W ciągu 10 lat w ramach platformy dla handlu detalicznego Czerwona Torebka powstanie do 2000 obiektów na terenie całego kraju. W województwie wielkopolskim w zaawansowanym procesie inwestycyjnym znajduje się 7 obiektów. Poza Słupcą Czerwone Torebki powstaną m.in.: w Ostrowie Wielkopolskim, Poznaniu i Wolsztynie. Obiekty będą zlokalizowane na dużych osiedlach mieszkaniowych, przy głównych szlakach komunikacyjnych oraz ważnych obszarach handlowo-usługowych średniej wielkości miast. W zależności od specyfiki i potencjału danej lokalizacji wśród najemców znajdą się zarówno sieci popularnych, ogólnopolskich marek, jak również regionalni przedsiębiorcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

....