Apartamenty tanie i… luksusowe

18 września, 2014

NoclegiTylko nieco ponad rok trwała budowa apartamentowca przy ulicy Poznańskiej w Słupcy. W miejscu, gdzie jeszcze kilkanaście lat temu handlowano pietruszką i ziemniakami, stanął nowoczesny i ładny dla oka budynek. – Właśnie taki był mój cel. Stworzenie komfortowego miejsca noclegowego dla ludzi ceniących wysoki standard jednocześnie zachowując konkurencyjne ceny – mówi inwestor, czyli Andrzej Mazurkiewicz – właściciel Przedsiębiorstwa Produkcyjnego ELKA. Firma znana do tej pory głównie z produkcji i sprzedaży modnej odzieży, po raz kolejny rozszerzyła swoją ofertę.

Inwestycja rozpoczęta była w maju 2013 roku. Zakończono ją kilka tygodni temu. Apartamenty mieszczą się w nowo wybudowanym, eleganckim budynku znajdującym się w centrum Słupcy przy skrzyżowaniu ulic Poznańskiej i Elektrownianej.

– W naszej ofercie znajduje się 14 apartamentów jedno lub dwupokojowych o wysokim standardzie wyposażenia i wykończenia. Każdy apartament jest w pełni umeblowany, posiada łazienkę oraz aneks kuchenny – mówi inwestor. Andrzej Mazurkiewicz , który do tej pory był znany głównie jako producent i sprzedawca modnej odzieży.

Cieszy się, że już od września do oferty jego firmy dołączono noclegi w komfortowych apartamentach:

– Będzie je można wynająć na doby, tygodnie, miesiące – w zależności od potrzeb naszych klientów – mówi Mazurkiewicz.

Do tej pory w Słupcy niewiele było miejsc noclegowych. Goście odwiedzający nasze miasto twierdzili też, że ceny tu obowiązujące są raczej wielkomiejskie, niż słupeckie. Andrzej Mazurkiewicz twierdzi, że teraz się to zmieni:

– Naszą ofertę kierujemy do firm bądź osób prywatnych, które chcą zatrzymać się w Słupcy na kilka dni lub komfortowo odpocząć podczas podróży, dla których hasło tanie noclegi nie oznacza rezygnacji z jakości usługi wysokiego standardu.

Inwestor uważa, że ogromnym atutem tego budynku jest przede wszystkim jego położenie. Apartamenty zlokalizowane w samym centrum Słupcy, umożliwią gościom w krótkim czasie dotrzeć do każdego miejsca w mieście, jak i poza nim.

– Dzięki korzystnemu położeniu Słupcy przy drodze krajowej jak i autostradzie A2, nasi goście z łatwością w krótkim czasie dotrą m. in. do Poznania, Konina czy Warszawy – wylicza zalety właściciel firmy ELKA.

Słupecki rynek jest trudny. Czy zatem Andrzej Mazurkiewicz liczy na sukces?

– Trudno określić szanse na powodzenie, jednak mamy ogromną nadzieję, że szybko pozyskamy grono zadowolonych klientów, którzy docenią bezkonkurencyjną jakość naszych usług oraz z radością spędzą u nas kolejny pobyt.

Na razie możemy bez wątpienia powiedzieć, że nowa inwestycja bezsprzecznie stanowi kolejną wizytówkę Słupcy. A co też, nie jest bez znaczenia przy obsłudze obiektu zatrudnienie znajdzie 6 osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *