Bridgestone Poznań rekrutuje i płaci nawet 6100 zł brutto na start na stanowisku operator/ka maszyn i magazynier/ka!

11 maja, 2022

Fabryka opon Bridgestone jest obecna w Poznaniu od ponad 20 lat. Firma zatrudnia już ponad dwa tysiące osób, ale wciąż się rozwija, dlatego zachęca kolejnych mieszkańców Wielkopolski do aplikowania – nie tylko na stanowiska produkcyjne czy magazynowe, ale i specjalistyczne. Sprawdzamy więc, kogo poszukuje i co oferuje swoim pracownikom!

Nie masz doświadczenia? Wszystkiego się nauczysz!

Można śmiało powiedzieć, że w Bridgestone Poznań każdy znajdzie coś dla siebie. Firma ceni u kandydatów przede wszystkim motywację i chęć rozwoju. Szanse na zatrudnienie mają więc zarówno osoby z doświadczeniem, jak i bez (ich wdrożenie uwzględnia wszystkie potrzebne szkolenia, które umożliwiają im zdobycie wszelkich potrzebnych umiejętności).

W Bridgestone Poznań pracuję już od 22 lat. Odkąd tu jestem mogę rozwijać się zawodowo, bo mam możliwość działania z nowoczesnymi technologiami i kompetentnymi współpracownikami. To główny czynnik, który był dla mnie motywacją do zatrudnienia się w tej poznańskiej fabryce. Cieszę się, że jestem częścią załogi Bridgestone! Oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia mam zagwarantowane dodatkowe benefity, które są dla mnie ważne. Korzystam z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie finansowanego przez pracodawcę oraz dofinansowania dojazdów do pracy – mówi Dawid Pułról mieszkaniec Słupcy, który jest zatrudniony w Bridgestone na stanowisku Lider Laboratorium.

Czym zajmuje się operator maszyn?

Do obowiązków osoby pracującej w Bridgestone Poznań na stanowisku operatora/ki należy przede wszystkim obsługa nowoczesnych maszyn i urządzeń do produkcji opon. Jej zadaniem jest też dbanie o wysoką jakość produktu zgodnie z obowiązującymi normami. Praca na produkcji wymaga więc spostrzegawczości, dokładności, posiadania umiejętności manualnych i przestrzegania standardów. Ze względu na fakt, że fabryka działa 24 godziny na dobę, pracownicy działają w systemie zmianowym 12-godzinnym. Dłuższe zmiany dają gwarancję minimum trzech dni wolnych w tygodniu.

Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę bezpośrednio z firmą, jasny system premiowania i dodatkowe świadczenia świąteczne oraz wakacyjne – to główne argumenty, które przekonały mnie do zatrudnienia się w poznańskiej fabryce Bridgestone. W tej firmie pracuję od 2021 roku i wiem, że zostanę tu na długo. Praca tutaj pozwala mi się rozwijać – chętnie biorę udział w szkoleniach, dzięki którym mogę nie tylko poszerzać dotychczasowe umiejętności, ale też zdobywać nowe – opowiada Marcin Bejma z Słupcy, który w Bridgestone Poznań zajmuje stanowisko Operatora Maszyn.

Porozmawiajmy o warunkach

Bridgestone Poznań to jeden z największych pracodawców w stolicy Wielkopolski. Pracowników przyciąga tam przede wszystkim atrakcyjne wynagrodzenie, ale i pozapłacowe benefity. Operatorzy/ki maszyn i magazynierzy/ki otrzymują na start nawet 6100 zł brutto miesięcznie pracując na umowę o pracę podpisywaną bez pośredników. Zatrudnionym przysługują także liczne dodatki, takie jak dopłaty do dojazdów i posiłków, prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, ubezpieczenie grupowe i wiele innych.

Na stronie internetowej www.bridgestone-poznan.pl/kariera można zapoznać się z wszystkimi aktualnymi ofertami pracy, a także znaleźć informacje o tym, jak wysłać swoją aplikację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *