KOMIS ODZIEŻOWY „Same Perełki” POWSTAŁ W SŁUPCY

7 listopada, 2023

Przy słupeckim Rynku od niedawna funkcjonuje komis odzieżowy. Jest to miejsce, do którego trafiają ubrania, buty torebki z tzw. drugiej ręki. W naszym sklepie można kupić odzież z drugiej ręki oraz nową. Bardzo dbamy o jakość naszych rzeczy, dlatego przyjmujemy odzież w bardzo dobrym stanie, wypraną i odświeżoną.

Z jednej strony można zrobić porządek w szafie i wstawić rzeczy do komisu. A z drugiej strony można wyszukać w komisie perełki w bardzo przystępnej cenie. Pieniądze trafiają do klientki po sprzedaży odzieży. Wstawianie odzieży do komisu jest bezpłatne.

Jak można ubrać się w naszym komisie?

Od rzeczy sportowych, po codzienne i do pracy. Sukienki, garnitury, odzież wieczorowa, weselna. Okrycia wierzchnie, płaszcze, futra. Jak również torebki, buty i akcesoria. Jest to miejsce w którym kobieta znajdzie dla siebie coś wyjątkowego i nietuzinkowego.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim duże zróżnicowanie asortymentu, pod względem stylów oraz rozmiarów.

Wyselekcjonowane ubrania pod względem jakości oraz ceny.. Rzeczy przyjmowane są w środę i czwartek po wcześniejszym umówieniu się.

Lokal jest podzielony na część komisową, w której znajduje się odzież używana. Oraz na część butikową, w której można znaleźć odzież nową. W okresie przed świątecznym również będą u nas dostępne nowe markowe zabawki w bardzo przystępnych cenach.

Gdzie nas można dokładnie znaleźć?

Ul. 21 stycznia 1, Słupca, tel. 533 312 681

FB Same Perełki Komis Odzieżowy

Instagram – Same Perełki Komis Odzieżowy

Tik tok – komis.odziezowy.slupca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *