Pierduśnik Rzgowski – Special edition

13 listopada, 2009
Co te biedne drzewa Wam zawiniły?
Co te biedne drzewa Wam zawiniły?

Gazeta Słupecka nr 44/2009 (Rzgów)
Nie trudno zauważyć, że nasza gazeta może liczyć na wyjątkową reklamę w gminie Rzgów. Jej poczytność w tych stronach przechodzi najśmielsze nasze oczekiwania. Kiedy decydujemy się zamieścić artykuły nie zawsze informujące o sprawach dobrych ze strony władz, czy też pozytywnych dla społeczeństwa – nakład rozchodzi się w piorunującym tempie. Gazety nie ma już w kioskach po 15 minutach od jej dostarczenia.

Kolejek jednak w punktach sprzedaży nie widać. Czy ktoś otrzymuje specjalne polecenia wykupowania Słupeckiej? Kiedy natomiast (z grzeczności, bo dobry obyczaj każe) ślemy przeprosiny w stronę części czytelników, nasze artykuły są masowo powielane i wywieszane na słupach ogłoszeniowych, a nawet na wiatach przystanków. Tak było w przypadku ostatniego numeru. Po co te wysiłki. Jak brakuje Gazet, to my chętnie dowieziemy.

Zresztą ten incydent skłonił nas do zwiększenia nakładu na gminę Rzgów. Ludzie są tu chłonni czytania dobrej lektury. Jesteśmy z Wami! A tak na marginesie. To wieszanie jakichkolwiek ulotek, reklamówek, czy ogłoszeń na drzewach jest niedozwolone… Co te biedne drzewa Wam zawiniły?

Pierduśnik rzgowski będzie publikowany od dziś w takiej formie, by było go łatwiej wyciąć i porozklejać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *