Pijani kierowcy na drogach powiatu

22 lutego, 2011

7 lutego w godzinach popołudniowych w miejscowości Sługocin Policjanci Ruchu Drogowego zatrzymali Eugeniusza R.50-letniego mieszkańca gm. Orchowo, który będąc w stanie nietrzeźwości kierował rowerem na drodze publicznej- wynik 1,12 mg/l.

8 lutego w Strzałkowie Policjanci z Posterunku Policji w Strzałkowie zatrzymali Wiesława K. lat 48 mieszkańca powiatu słupeckiego, który będąc w stanie nietrzeźwości kierował rowerem na drodze publicznej-wynik 0,85 mg/l.

8 lutego w godzinach popołudniowych, w miejscowości Dąbrowa zatrzymano 24 letniego mieszkańca powiatu słupeckiego Szymona Z., który kierował motorowerem na drodze publicznej pomimo posiadanego zakazu sądowego orzeczonego prawomocnym wyrokiem sądu

8 lutego w godzinach popołudniowych w miejscowości Jarotki Policjanci Ruchu Drogowego zatrzymali Mariusza B.34 letniego mieszkańca Słupcy, który kierował rowerem na drodze publicznej wbrew zakazowi sądowemu

8 lutego w Słupcy zatrzymano Grzegorza P.,30 letniego mieszkańca powiatu słupeckiego, który kierował samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości – wynik 1,23 mg/l.

9 lutego w Słupcy zatrzymano Dariusza K., 17 letniego mieszkańca Słupcy, który kierował samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości -0,45 mg/l.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *