Pucharu nie będzie

15 marca, 2013

W sobotę miało dojść do wielkiego pojedynku odwiecznych rywali. Mowa tutaj o meczu półfinałowym Pucharu Polski na szczeblu okręgu konińskiego SKP Słupca – VICTORIA Września.

Tymczasem Wydział Gier Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej poinformował, że w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi (w tym zły stan boisk) mecz Pucharu Polski na szczeblu konińskim pomiędzy drużynami MKS Olimpia Koło – KS Sokół Kleczew odbędzie się w dniu 16.03.2013 r. o godzinie 14.00 na boisku w Uniejowie. Gospodarzem meczu jest drużyna MKS Olimpii Koło.

Natomiast mecz Pucharu Polski na szczeblu konińskim pomiędzy drużynami SKP Słupca – MKS Victoria Września ze względu na złe warunki atmosferyczne (w tym zły stan boiska) został przełożony z dnia 16.03.2013 r. godz. 12.00 na dzień 17.04.2013 r. na godzinę 17.00. Gospodarzem meczu jest drużyna SKP Słupcy.

Według nieoficjalnych informacji wrześnianie mocno naciskali na to, żeby grać w sobotę i proponowali rozegranie tego meczu na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Jarocinie. Zdaniem słupeckich działaczy mecz w Jarocinie bez kibiców obu zespołów mija się z celem i chcieli rozegrania tego meczu w drugim terminie, czyli 17 kwietnia. Okazało się, że słupeckie argumenty przeważyły…

Przed planowanym meczem rozmawialiśmy z trenerem Adamem Topolskim, który choć prowadzi VICTORIĘ doskonale zna realia słupeckiego futbolu. O tym co mówi, znany z ciekawych porównań trener Topolski o meczu SKP – VICTORIA, rywalizacji pucharowej i walce o trzecią ligę, możecie przeczytać w aktualnym wydaniu Gazety Słupeckiej, które od wtorku znajduje się w sprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *