Zrób zdjęcia słupeckiej przyrody

13 marca, 2010
fotoslupca.pl - Atrakcja przyrodnicza przy ulicy Kilińskiego
fotoslupca.pl - Atrakcja przyrodnicza przy ulicy Kilińskiego

Ciekawy konkurs dla młodych fotografów
1 marca ruszył konkurs fotograficzny dla uczniów Słupeckich szkół podstawowych, temat konkursu: „Przyroda w naszym mieście”. Celem konkursu jest popularyzacja fotografii wśród uczniów Szkół Podstawowych w naszym mieście, jak również pokazanie przyrody która nas otacza w miejscu w którym mieszkamy,własnym ogrodzie, parku, jeziorze, lesie, możemy połączyć architekturę z przyrodą itp.

Nadchodząca wiosna jest najlepszym okresem w roku kiedy przyroda budzi się do życia, pokażmy że nasze miasto posiada walory przyrodnicze. Amatorskie fotografowanie przyrody, aparatem cyfrowym, czy telefonem nie jest trudne. Ciekawy jest i sam temat, który daje wyzwanie uczniom od najmłodszych klas do najstarszych.

Za trzy najlepsze prace przewidziane są atrakcyjne nagrody, przyznane będą też wyróżnienia. Zgłoszenia prac OD 1 marca do 30 maja, szczegóły na stronie organizatora FOTOSLUPCA.PL

W jury konkursu zasiądą: Burmistrz Miasta Słupcy Michał Pyrzyk, Katarzyna Rybicka Gazeta Słupecka, Krzysztof Szulkowski Fotoslupca.pl.
Organizatorem konkursu
jest Portal fotograficzny Ziemi Słupeckiej FOTOSLUPCA.PL
Patronat:
Burmistrz Miasta Słupcy Michał Pyrzyk
Patron Medialny: GAZETA SŁUPECKA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *